Poradna Bachovy esence

Jako pomocnou terapii nebo jednorázovou terapii při krátkodobých emočních problémech nabízím Bachovy květové esence.

Bachovy květové esence jsou výtažky z květů bylin, rostoucích ve volné přírodě. Každá z těchto 38 esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich správná kombinace pomáhá nastolit psychickou rovnováhu a emoční vyrovnanost. Každý z nás se občas dostane do emoční nerovnováhy, která mu přerůstá přes hlavu nebo jen znepříjemňuje život a vztahy s blízkými nebo na pracovišti. S pomocí Bachových esencí můžete výrazně zvýšit kvalitu svého života, neboť Vám pomohou v životě využívat své dobré vlastnosti a schopnosti a nenechat se ovládat svými slabostmi...

bachovy esencePomohou, když cítíte strach, úzkost, propadáte panice, trpíte nedostatkem sebedůvěry, neovládáte svůj vztek, jste příliš náchylní ke stresu, upadáte do melancholie nebo bezmoci.. Pomáhají zvládat i náročné nebo krizové životní situace, jako jsou těhotenství, porod, zranění, rozchod s partnerem, ztráta zaměstnání, smrt blízkého člověka. Esence pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

Působí pozitivně na dospělé, děti i na domácí zvířata. Jsou naprosto bezpečné pro všechny věkové kategorie, zdravé i nemocné. Nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky, nejsou návykové, dají se libovolně kombinovat mezi sebou i s jinou léčbou.

Na základě terapeutické konzultace Vám připravím směs léčebných kapek na míru. K jejich přípravě používám výhradně originální květové esence připravené podle původních Bachových receptur z mateřských tinktur vyrobených v Mount Vernonu, kde Dr. Bach žil a pracoval a kde nyní sídlí Bachova nadace.

Klenoty pro duši

Klenoty pro duši

Dopřejte sobě nebo svým blízkým originální šperk s polodrahokamy, které prospějí vaší duši i zdraví.

Více na www.klenotyprodusi.cz