Můj cíl:

Budu Vaším průvodcem na cestě do hloubi Vaší duše a pomohu Vám najít světlo v temnotách.

Ačkoliv každý z nás touží a usiluje o štěstí a harmonii, podstatou lidského údělu je zažívat střídavě radosti i bolesti, pocit naplnění i prázdnoty, vyrovnávat se ze změnou, stresem, strachem, bolestí, trápením i ztrátou. Bez těchto protikladů by náš život byl prázdný a bez poznání temnoty a stínu bychom se nedokázali radovat ze světla zrát a rozvíjet se.

Když se podíváme s odstupem na těžká období, která jsme překonali, zjistíme, že jsme z nich nakonec vyšli moudřejší a posílení. To, jak jsme schopni zvládat životní těžkosti, je dané především péčí matky v raném dětství a naší genetickou výbavou, zděděnou po předcích.

Někdy plyne život hladce, někdy se vše spikne proti nám, a jsme zahlceni stresem a napětím v rodinných nebo pracovních vztazích. Tehdy ztrácíme spojení sami se sebou, nerozumíme svým pocitům a reakcím, jsme bez energie, bez motivace a síly věci napravit nebo i jen vydržet. Jsme bezradní a necítíme, kdy je potřeba zabojovat a kdy nechat věci být. Někdy nás postihne osudová rána, které nejsme schopni sami čelit. Můžeme i trpět pocitem nedostatečnosti a nechat se zneužívat okolím nebo naopak pocitem nadřazenosti a ubližovat lidem kolem sebe a následně trpět samotou. Nebo nás ovládá nevysvětlitelný strach a úzkost nebo tíživý pocit viny. Pokud své problémy přehlížíme nebo vytěsníme, dříve nebo později se projeví na fyzické úrovni – onemocněním těla nebo duše.

V takových životních situacích Vám nabízím svou pomoc. Nabízím Vám také provázení v dobrodružné cestě do nitra Vaší duše za naplněním touhy poznat sama sebe, rozvinout svou osobnost a naplnit svůj jedinečný potenciál, nalézt spokojenost, vnitřní harmonii a radost ze života. Přitom můžete odkrýt i hlubší, symbolický a spirituální rozměr Vašeho života.

Klenoty pro duši

Klenoty pro duši

Dopřejte sobě nebo svým blízkým originální šperk s polodrahokamy, které prospějí vaší duši i zdraví.

Více na www.klenotyprodusi.cz